ХІТ

Єменський Хамелеон (Chamaeleo calyptratus) дорослі, самці

  • Код товару:Йеменский хамелеон, самец взрослый
  • Наявність:В наявності
2500.00грн.

Єменський Хамелеон (Chamaeleo calyptratus дорослі.

Ручні хамелеони для тераріумів.

Єменський хамелеон - дуже красива ящірка, власники незвичайної яскравої зовнішності, єменці одні із самих невибагливих хамелеонів.

Хамелеони власного розведення, ручні, соціалізовані. Для утримання єменських хамелеонів необхідний повністю обладнаний тераріум, а саме: сам тераріум з хорошою вентиляцією, лампа ультрафіолету для хамелеонів, лампа обігріву або термокилимок, терморегулятор електронний з термометром, гігрометр. Для хамелеонів рекомендований фонтан, вологий грунт (кокосовий субстрат для тераріумістики), гілки для декору і зручності самого хамелеона.

Занадто молоді хамелеони вельми примхливі, з цього якщо Ви хочете брати хамелеона дитині або недосвідченому террариумисту, то краще купувати хамелеона старше 4-ох місяців, вони більш зміцнілі і самостійні.

Харчуються хамелеони кормовими комахами такими як: кормові таргани (туркменські таргани, мармурові, дубія), бананові цвіркуни, борошняний черв'як, зоофобус. Повністю всі корми, і кормова база для повноцінного харчування хамелеона в асортименті на нашому сайті. Молоді єменські хамелеони зеленого кольору, в міру дорослішання у них з'являються смуги. Крім того, цей вид хамелеонів здатний змінювати свій колір залежно від умов навколишнього середовища і власного настрою. В хороших умовах хамелеони живуть від 5 до 7 років. Ознайомитися з даним видом вихованця Ви можете у нас в режимі онлайн, більш детальна інформація по телефону. По всій Україні організована доставка тварин і супутніх до них зоотовари.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.