Безщока корела (німфа)

  • Код товару:Безщекая корелла
  • Наявність:В наявності
1000.00грн.

Корела безщока або білолиця (лат. Nymphicus hollandicus) - рідкісна вишукана птиця.


Корела або німфа, це дуже дивний папужка, досить спокійний, що володіє ніжною і витонченої зовнішністю.


Корела, стане не тільки відмінним подарунком для дитини, але і чудовим вибором для прекрасних дам, німфи дуже люблять жінок, так як жіночий голос вони легше сприймають і швидше засвоюють, зазвичай їх «кумиром» стає саме жінка, але не варто забувати, що ці горді птахи, так би мовити, «з характером». Вони не терплять зневаги і вимагають підвищеної уваги до своєї персони. Але крім цього пташенята Корелли дуже довірливі, красиві і товариські папуги, вони легко піддаються навчанню і дресируванню, з ними Ви вже точно не нудьгуватимете.


Також вибір цього птаха буде дуже хорошим якщо у Вас вже є пташки інших видів, так як вони можуть спільно міститися з іншими видами птахів, не ображаючи при цьому «чужих».


Корела - птах сімейства какаду. Єдиний вид роду.


Довжина з хвостом 30-33 см, а сам хвіст 14-16 см; вага близько 100 г. Характерною рисою є досить високий хохол на голові і довгий загострений хвіст.


При правильному догляді і умовах живуть Корели зазвичай до 20 років.


Через простоту розведення цих птахів в неволі було виведено багато нових забарвлень, з якими ми Вас ознайомимо і допоможемо вибрати свою яскраву пташку (детальна інформація за телефоном).


По всій Україні організована доставка тварин і супутніх до них зоотовари.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.