Єменський хамелеон (Chamaeleo calyptratus), підлітки

  • Код товару:Йеменский хамелеон, подростки
  • Наявність:В наявності
1300.00грн.

Ручні хамелеони для тераріумів, віком від 3,5 місяці, розміром близько 13-16 см, самці і самки. Єменський хамелеон - дуже красива ящірка, власники незвичайної яскравої зовнішності, єменці одні із самих невибагливих хамелеонів.

Хамелеони власного розведення, ручні, соціалізовані. Для утримання єменських хамелеонів необхідний повністю обладнаний тераріум, а саме: сам тераріум з хорошою вентиляцією, лампа ультрафіолету для хамелеонів, лампа обігріву або термокилимок для хамелеонів, терморегулятор електронний з термометром, гігрометр. Для хамелеонів рекомендований фонтан, вологий грунт (кокосовий субстрат для тераріумів), гілки для декору і зручності самого хамелеончика. Півторамісячні хамелеони вельми примхливі, якщо Ви хочете брати хамелеона дитині або недосвідченому террариумисту, то краще купувати хамелеона старше 4-ох місяців, вони більш зміцнілі і самостійні.

Харчуються хамелеони кормовими комахами такими як: кормові таргани (туркменські таргани, мармурові, дубія), бананові цвіркуни, борошняний черв'як, зоофобус. Повністю всі корма, і кормова база для повноцінного харчування хамелеона в асортименті на нашому сайті. Молоді єменські хамелеони зеленого кольору, в міру дорослішання у них з'являються смуги. Крім того, цей вид хамелеонів здатний змінювати свій колір залежно від умов навколишнього середовища і власного настрою. В хороших умовах хамелеони живуть від 5 до 7 років. Ознайомитися з даним видом вихованця Ви можете у нас в режимі онлайн, більш детальна інформація по телефону. По всій Україні організована доставка тварин і супутніх до них зоотоварів.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.