Iнформацiя про доставку

Інформація про доставку

Інтернет-магазин «Оformi» піклується про своїх клієнтів, надаючи кілька варіантів доставки товару. Замовлення приймаються (on-line) або в телефонному режимі (з 10.00 до 19.00).Способи доставки:№ 1 кур'єрське таксі по Києву.Доставка товару по будь-якою адресою м.Києва (протягом 1-2х годин залежно від р-ну після оплати замовлення на карту). Вартість доставки оплачується таксисту і не входить у вартість замовлення. № 2 Доставка Новою ПоштоюДоставка Новою Поштою здійснюється протягом 2 робочих днів після оформлення замовлення при наявності заставного платежу в розмірі 100 грн, що покриває витрати з пересилки, у разі неявки клієнта за замовленням, або при повній оплаті товару на карту Приват Банку.
Живі і заморожені корма відправляються під Вашу відповідальність по повній оплаті. Окема оплата за упаковку для живого або замороженого корма залежить від конкретного замовлення. 


Про терміни і вартість доставки товару Ви можете дізнатися на офіційному сайті компанії-перевізника.№ 3 Термінова залізнична доставкаМи надаємо можливість отримати своє замовлення по Україні в найкоротші терміни, відправка можлива в день замовлення після оплати вартості товару на карту Приват Банку. Тварина відправляється в спеціальній переносці під нашу відповідальність. Оплата за доставку тварини обговорюється з перевізником при відправці (від 50 грн) і повідомляється клієнту разом з інформацією про деталі отримання.


№ 4 Залізнична доставкаДоставка тварин в інші міста здійснюється 1 раз в тиждень прямим транспортом з Києва (поїздом, автобусом або маршруткою) після оплати вартості тварини на карту Приват Банку.  Тварина відправляється в спеціальній переносці під нашу відповідальність. Оплата за доставку тварини обговорюється з перевізником при відправці (від 50 грн) і повідомляється клієнту разом з інформацією про деталі отримання.